Хай щастю дитини не буде кінця!

Останні новини

  • «Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»
    З нагоди Всесвітнього дня батька ми вирішили поцікавитися у своїх вихованців дитячого садочка,  за що вони люблять своїх татусів, як проводять з ними час і що роблять разом із ними. Ось що ми почули:
  • Соло для вас, жінки-педагоги!
    З прадавніх часів учителів велично шанували, знімали капелюха, зустрічаючи на вулиці. Це вони учили нас читати, писати, рахувати, поважати старших; вказували, як віднайти для кожного ту життєву стежину, котра б вела нас у зоряне небо, до життєвої мрії. І ось щороку, ранньої весни маємо нагоду згадати дорогих і незабутніх жінок-педагогів. Багатьох із них, хто старший за віком, уже й немає серед нас. Та в серцях наших їхній образ залишається назавжди. Хай кожен згадає своїх. І вони нас обов’язково почують…
  • Букет із фруктів — свіжий тренд у флористиці!
    Фруктовий букет — це й оригінальна прикраса обіднього столу, і незвичайний подарунок, і просто цікава ідея для творчості. Цілі і фігурно вирізані плоди можуть поєднуватися з квітами, солодощами, декоративно-листяними рослинами, іграшками, спиртними напоями і навіть ковбасою та в’яленою рибкою — усе залежить від того, кому збираєтеся робити такий незвичайний дарунок. Ми розповімо сьогодні, як зробити фруктовий букет, а ви вже — фантазуйте, доповнюйте.

Хай щастю дитини не буде кінця!

бдютКозельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості спільно із Козельщинським районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели у селищному парку захід до Міжнародного Дня захисту дітей «Хай щастю дитини не буде кінця!». Були організовані різноманітні розваги, ігри, конкурс-естафета на кращий малюнок на асфальті. Учасникам, якими стали молодші школярі Козельщинського НВК, вручено заохочувальні призи.


Наукова палітра

У травні відбувся відбірковий (заочний) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Наукова палітра», організатором якого стала Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді. У виставці-конкурсі взяли участь вихованці гуртка «Вернісаж» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Г.Л.Лисівець). Вихованки гуртка Анна Данько, Анна Тесля, Ольга Гайдиш представили власне бачення теми «Наукові світи» засобами образотворчого мистецтва.
Усі три учасниці конкурсу стали переможницями та взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Наукова палітра», що відбувся 27-31 травня 2015 року в м.Києві. Вітаємо дівчаток та бажаємо подальших успіхів у творчій діяльності.

Comments are now closed for this entry

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
252
1943
2077
16987
37531
57730
1918985

Прогноз
2928

10.51%
8.41%
13.36%
0.61%
0.32%
66.79%
Online (15 minutes ago):13
13 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.11